ABRSM / ASSOCIATED BOARD OF THE ROYAL SCHOOLS OF MUSIC

Okulumuzda ABRSM yıllık müfredatı uygulanmaktadır.

ABRSM nedir?

ABRSM (Associated Board of the Royal Schools of Music) Müzik sınavları sistemini sunan uluslararası sınayıcı kuruldur.Her yıl yarım milyonun üzerinde öğrenciyi sınayan ve bu, dünyadaki en büyük müzik sınav sistemidir.Dünya çapında müzik eğitimi standartlarının oluşturulmasında ve geliştirilmesinde büyük role sahiptir.

ABRSM eğitim ve sınav sistemi 8 aşamadan oluşmaktadır.

İlerlemiş 6,7 veya 8.aşama Uygulama Sınavlarına girebilmek için, Teori sınavının 5.aşamasını başarıyla geçmiş olma şartı aranır.

Her aşama sonunda başarı gösteren adaylara, bunu belgelemek üzere bir uluslararası sertifika verilir. Ayrıca her aday, sınayıcının sınav sırasında yazdığı detaylı yorumlarını içeren raporu da alır.

DİP ABRSM sınavı, İngiltere’deki Müzik Üniversitelerine giriş için beklenen düzey olarak kabul edilir.

8 AŞAMALI enstrüman sınavlarına bizim eğitmenlerimizle hazırlanabilirsiniz. Sınavlar her yıl Nisan ayında Antalya’da ABRSM sınayıcılar tarafından düzenleniyor. Aşamayı başarı ile geçen öğrenciye ABRSM tarafından uluslararası sertifikası verilir.

Daha detaylı bilgiyi www.abrsm.org sitesinden öğrenebilirsiniz.

Şirinyalı Mah.1528 Sok. Villa Dereli 8/1 Muratpaşa / Antalya     Telefon 0242 321 82 82     Gsm 0532 709 25 04

#ANTALYA #ABRSM #The Associated Board of the Royal Schools of Music #Piano #Keman #Flüt #Gitar #Caz Eğitimi #Caz Armoni #Caz Piano #Doğaçlama #Caz Vokal #Müzik Teorisi #Solfej #Teori #Bestecilik #Ses Eğitimi #Ses Eğitimi Amaçları #Çocuk Vokali #Akademik Vokal #Popüler Vokal #Yetişkinler için Vokal #Caz Vokal