HAKKIMIZDA

T.C. M.E.B. onaylı KLASİK Müzik Okulu 2007’de Antalya’da Sevgi SADAYEVA tarafından kurulmuştur.Kuruş yılından bu yana okulumuz 11 yıl müzik eğitimi prensiplerinden ödün vermeden uluslararası standartlarında müzik egitimi ve professiyonel kadrosu ile birçok başarıya imza atmıştır.

Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı sertifika programları ile ABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) yıllık programları uygulamaktadır.

Sertifika programları dışında hazırlanmış bireysel programlarda da; Klasik, popüler ve caz müziği stillerinde, enstrüman eğitimi ile ses eğitimi verilmektedir.

Eğitime uluslararası standartlarda bir seviye ve boyut kazandırarak öğrencilerimizin psikolojik, fizyolojik ve yaş özellikleri ön planda tutulmaktadır.

Okulumuzun Çocuk Korosu’na öğrenciler seçmeli alınmaktalar.

Okul konserleri dışında öğrencilerimiz müzik festivallerinde de yer almaktalar.

Şirinyalı Mah.1528 Sok. Villa Dereli 8/1 Muratpaşa / Antalya     Telefon 0242 321 82 82     Gsm 0532 709 25 04

#ANTALYA #ABRSM #The Associated Board of the Royal Schools of Music #Piano #Keman #Flüt #Gitar #Caz Eğitimi #Caz Armoni #Caz Piano #Doğaçlama #Caz Vokal #Müzik Teorisi #Solfej #Teori #Bestecilik #Ses Eğitimi #Ses Eğitimi Amaçları #Çocuk Vokali #Akademik Vokal #Popüler Vokal #Yetişkinler için Vokal #Caz Vokal