« MAKALELER » Yetişkinlere Hızlandırılmış Piyano

Piyano çalmayı, şarkı söylemeyi, şarkı söylerken eşlik etmeyi, dinleyerek müzik seçmeyi, herhangi bir yapıtı notalarına bakarak çalabilmeyi veya doğaçlama öğrenmek istiyorsanız, eğitmenlerimiz sizlere hayallerinizin ve dileklerinizin gerçekleşmesinde yardımcı olacaktır.

Eşsiz eğitim metodu ilе Her yaşta yetişkin şarkı söyleyebilir , seçtiği müzik aletini çalabilir.

Şayet daha önce müzikle hiç uğraşmadı iseniz, piyano müzik dersleri ile başlamanızı öneririz. Piyano enstrümanları ile tanışmasize, müziğin olmazsa olmazları olan müzik altyapınızı tanımanıza, kulağınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Yetişkinler için müzik dersleri – piyano dersi genelde 60 dakikadır. Daha ilk derslerde bile birkaç eser çalabilirsiniz. Yetişkin kişide müzik zevki oluştuğundan eğitimci sadece öğrencinin zevkine uygun repertuar seçer. Müzik derslerimizde klasik, pop ve caz tarzlarında eserleri tanıyabilirsiniz. Müzik dersi zamanları kişiye özel seçilir.

Repertuarlarınızı geliştirdikçe, konser ve diğer müzik etkinliklerimizde yer alabilirsiniz.

Şirinyalı Mah.1528 Sok. Villa Dereli 8/1 Muratpaşa / Antalya     Telefon 0242 321 82 82     Gsm 0532 709 25 04

#ANTALYA #ABRSM #The Associated Board of the Royal Schools of Music #Piano #Keman #Flüt #Gitar #Caz Eğitimi #Caz Armoni #Caz Piano #Doğaçlama #Caz Vokal #Müzik Teorisi #Solfej #Teori #Bestecilik #Ses Eğitimi #Ses Eğitimi Amaçları #Çocuk Vokali #Akademik Vokal #Popüler Vokal #Yetişkinler için Vokal #Caz Vokal